791307-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie usługi pełnego serwisowania lub wykonywania tylko przeglądów technicznych aparatury medycznej przez okres 24 miesięcy - Z/74/PN/25
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi pełnego serwisowania lub wykonywania tylko przeglądów technicznych aparatury medycznej przez okres 24 miesięcy - Z/74/PN/25
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pełnego serwisowania lub wykonywania tylko przeglądów technicznych aparatury medycznej przez okres 24 miesięcy z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne KennungZ/74/PN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania dostępności urządzeń. Najistotniejszym powodem skrócenia postępowania zamówienia publicznego do dwóch tygodni jest utrzymanie ciągłości badań oraz wywiązanie się z powiązanymi umowami dotyczącymi w/w badań. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust 2 pkt 2) ustawy p.z.p.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: Pełne serwisowanie: serwisowanie i przeglądy techniczne urządzeń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pełnego serwisowania lub wykonywania tylko przeglądów technicznych aparatury medycznej przez okres 24 miesięcy z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ wg zadania tj.: Zadanie nr 1: Pełne serwisowanie: serwisowanie i przeglądy techniczne urządzeń
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: Przeglądy techniczne urządzeń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pełnego serwisowania lub wykonywania tylko przeglądów technicznych aparatury medycznej przez okres 24 miesięcy z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ wg zadania tj.: Zadanie nr 2: Przeglądy techniczne urządzeń
Interne KennungZadanie nr 2