2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oraz montaż szafek ubraniowych/skrytkowych z zamkami szyfrowymi – elektronicznymi dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa oraz montaż szafek ubraniowych/skrytkowych z zamkami szyfrowymi – elektronicznymi dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Kod zgodny ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): Główny: 39.17.30.00-5 Meble do przechowywania Pomocnicze: 44.52.11.20-5 Elektroniczne zamki bezpieczeństwa 44.42.16.00-3 Zamki do sejfów depozytowych 3. Przedmiotowe zamówienie jest realizowane w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0019/24/KPO/1204/2025/96 o objęcie wsparciem ze środków Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. Budowa, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności –komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
Vorherige Bekanntmachung: 487739-2025
Interne Kennung: RZP/PN/83/I/24/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39173000 Lagerungseinheiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44521120 Elektronisches Sicherheitsschloss, 44421600 Tresorschließfächer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa oraz montaż szafek ubraniowych/skrytkowych z zamkami szyfrowymi – elektronicznymi dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Kod zgodny ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): Główny: 39.17.30.00-5 Meble do przechowywania Pomocnicze: 44.52.11.20-5 Elektroniczne zamki bezpieczeństwa 44.42.16.00-3 Zamki do sejfów depozytowych 3. Przedmiotowe zamówienie jest realizowane w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0019/24/KPO/1204/2025/96 o objęcie wsparciem ze środków Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. Budowa, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności –komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. 4. Oferta musi obejmować całość zamówienia – Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 5 do SWZ).