2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliw napędowych na potrzeby ARiMR na lata 2026 - 2028.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego ON/DIESEL oraz gazu płynnego LPG (dalej zwanych: „paliwo”) w systemie bezgotówkowym dla samochodów eksploatowanych w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zwanej dalej „Zamawiającym” w okresie od 1 stycznia 2026 r. przez okres 36 miesięcy. 2. Szacunkowy zakup paliw w ilości łącznej około 3.530.000 litrów, w tym: a) Benzyna bezołowiowa 95 – około 3.300.000 litrów; b) Olej napędowy ON/DIESEL – około 150.000 litrów; c) Gaz płynny LPG – około 80.000 litrów. Podane ilości stanowią szacunkową wielkość zapotrzebowania na paliwa w okresie trwania umowy. Faktyczna ilość wykorzystanych jednostek będzie wynikać z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, z tym zastrzeżeniem, że łączne wynagrodzenie należne Wykonawcy za dostawy będące przedmiotem umowy nie przekroczy kwoty, jaką Zamawiający przeznaczy na realizację tych dostaw. 3. Zakup paliw dokonywany będzie: a) bezgotówkowo, b) za pomocą kart wystawionych przez Wykonawcę na numer rejestracyjny samochodu, c) karty muszą być zabezpieczone kodem PIN, d) rozliczenie transakcji odbywać się będzie dla każdego Oddziału Regionalnego oraz dla Centrali ARiMR dwa razy w miesiącu (od 1 do 15 dnia miesiąca oraz od 16 do końca miesiąca) fakturami VAT z wyszczególnieniem transakcji. Termin płatności minimum 28 dni od dnia otrzymania poprawnie wystawionych FV. 4. Zamawiający wymaga, aby oferowane przez Wykonawców paliwo było zgodne z obowiązującymi normami w RP, w tym wynikającymi z Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018 ze zm.) oraz z Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 28 maja 2021 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliwa skroplonego LPG (Dz. U. z 2024 r., poz. 744). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ). 6. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „ppu”) wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 652631-2025
Interne Kennung: DZP.2610.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
Los: LOT-0001