2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fyzická ostraha objektů Památníku národního písemnictví v Praze
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: a) zajištění fyzické ostrahy v rozsahu 2 pracovníků na jednu směnu (každý pracovník bude vykonávat ostrahu v jiném objektu Zadavatele), spočívající v komplexní fyzické ostraze objektů, ochraně věcí movitých a nemovitých, jakož i zaměstnanců Zadavatele a ostatních osob, které se v objektech budou nacházet, a to včetně jejich majetku; b) zajištění činností spojených s obsluhou systémů technické ochrany (tj. mechanických zábranných prostředků, poplachového zabezpečovacího a tísňového systému, kamerového systému a systému kontroly vstupů) a elektrické požární signalizace s adekvátní reakcí na případné zjištění mimořádných událostí a vydání pokynů pro další členy ostrahy zásahu; c) zajištění služeb kustodů v rozsahu 6 pracovníků na jednu směnu, kteří budou provádět fyzickou ostrahu sbírkových předmětů vystavených v prostorách Zadavatele v době otevření pro veřejnost a zároveň podávat základní informace o výstavě dle pokynů odborných pracovníků Zadavatele a provádět pořadatelskou činnost při zahájení výstav a přednášek pro veřejnost; d) zajištění ostrahy při akcích pořádaných Zadavatelem nad rámec běžného provozu; e) zpracování měsíčních reportů o výkonu služeb a f) poskytnutí součinnosti v souvislosti s ukončením smlouvy podle článku 14 smlouvy. Detailní specifikace a rozsah předmětu veřejné zakázky je uvedena v Příloze č. 2 Zadávací dokumentace, tj. v návrhu smlouvy a v příloze č. 1 návrhu smlouvy, tj. ve Směrnici o zajišťování bezpečnostních služeb v objekctech Památníku národního písemnicvtí v Praze. Zadavatel upozorňuje, že vzhledem k úmyslu zadavatele zajistit v budoucnu vlastními silami ostrahu některých objektů, jejichž ostraha je předmětem této veřejné zakázky, prostřednictvím kamerového systému, se požadovaný rozsah plnění může během plnění veřejné zakázky změnit. Tato změna bude provedena za podmínek a postupem dle příslušných ustanovení závazného návrhu smlouvy o zajištění bezpečnostních služeb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: a) zajištění fyzické ostrahy v rozsahu 2 pracovníků na jednu směnu (každý pracovník bude vykonávat ostrahu v jiném objektu Zadavatele), spočívající v komplexní fyzické ostraze objektů, ochraně věcí movitých a nemovitých, jakož i zaměstnanců Zadavatele a ostatních osob, které se v objektech budou nacházet, a to včetně jejich majetku; b) zajištění činností spojených s obsluhou systémů technické ochrany (tj. mechanických zábranných prostředků, poplachového zabezpečovacího a tísňového systému, kamerového systému a systému kontroly vstupů) a elektrické požární signalizace s adekvátní reakcí na případné zjištění mimořádných událostí a vydání pokynů pro další členy ostrahy zásahu; c) zajištění služeb kustodů v rozsahu 6 pracovníků na jednu směnu, kteří budou provádět fyzickou ostrahu sbírkových předmětů vystavených v prostorách Zadavatele v době otevření pro veřejnost a zároveň podávat základní informace o výstavě dle pokynů odborných pracovníků Zadavatele a provádět pořadatelskou činnost při zahájení výstav a přednášek pro veřejnost; d) zajištění ostrahy při akcích pořádaných Zadavatelem nad rámec běžného provozu; e) zpracování měsíčních reportů o výkonu služeb a f) poskytnutí součinnosti v souvislosti s ukončením smlouvy podle článku 14 smlouvy. Detailní specifikace a rozsah předmětu veřejné zakázky je uvedena v Příloze č. 2 Zadávací dokumentace, tj. v návrhu smlouvy a v příloze č. 1 návrhu smlouvy, tj. ve Směrnici o zajišťování bezpečnostních služeb v objektech Památníku národního písemnictví v Praze. Zadavatel upozorňuje, že vzhledem k úmyslu zadavatele zajistit v budoucnu vlastními silami ostrahu některých objektů, jejichž ostraha je předmětem této veřejné zakázky, prostřednictvím kamerového systému, se požadovaný rozsah plnění může během plnění veřejné zakázky změnit. Tato změna bude provedena za podmínek a postupem dle příslušných ustanovení závazného návrhu smlouvy o zajištění bezpečnostních služeb.
Interne Kennung: Fyzická ostraha objektů Památníku národního písemnictví v Praze
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Blíže viz čl. 2.8 zadávací dokumentace. Zadavatel je v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ oprávněn změnit rozsah Služeb poskytovaných Poskytovatelem. Blíže viz čl. 13.10 návrhu smlouvy.