791448-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile – DODÁVKY KRMIVA PRO ZOO PRAHA, ČÁST V – RYBY MOŘSKÉ, MUŠLE A DALŠÍ PRODUKTY – RYBY 1 – RYBY MOŘSKÉ MRAŽENÉ A DALŠÍ MRAŽENÉ MOŘSKÉ PRODUKTY 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKY KRMIVA PRO ZOO PRAHA, ČÁST V – RYBY MOŘSKÉ, MUŠLE A DALŠÍ PRODUKTY – RYBY 1 – RYBY MOŘSKÉ MRAŽENÉ A DALŠÍ MRAŽENÉ MOŘSKÉ PRODUKTY 2025
BeschreibungPředmětem plnění celé veřejné zakázky je dodávka krmiva pro Zoo Praha. Tato část se týká dodávek mořských mražených ryb a dalších rybích produktů - a to pro dalších 12 měsíců.
Interne KennungVZ.25.023.VP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
5. Los
LosLOT-0001