791543-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Medizinsoftwarepaket – Telemonitoring patientenzorg na medische ingreep
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTelemonitoring patientenzorg na medische ingreep
BeschreibungTelemonitoring patiëntenzorg na medische ingreep. betreft software in de vorm van een app die patiënten begeleid met fysieke activiteiten om het herstel na behandeling te bevorderen. 750 gebruikers per maand gemiddeld
Interne KennungRDVT0225
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungTelemonitoring patiëntenzorg na medische ingreep. betreft software in de vorm van een app die patiënten begeleid met fysieke activiteiten om het herstel na behandeling te bevorderen. 742 gebruikers per maand gemiddeld. geraamde waarde is per jaar.
Interne Kennung1