See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkolenia – w zakresie bezpiecznej eksploatacji zbiornikowców wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II
Beschreibung: Postępowanie w podziale na dwie części: CZĘŚĆ 1 Zorganizowanie i przeprowadzenie Szkolenia w zakresie bezpiecznej eksploatacji zbiornikowców do przewozu gazów skroplonych – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski; CZĘŚĆ 2 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia w zakresie eksploatacji zbiornikowców do przewozu produktów naftowych oraz chemikaliów – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski; dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Vorherige Bekanntmachung: 805725-2025
Interne Kennung: ZOZP.231.94.2025.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 1 - Zorganizowanie i przeprowadzenie Szkolenia w zakresie bezpiecznej eksploatacji zbiornikowców do przewozu gazów skroplonych – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umownych.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 2 - Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia w zakresie eksploatacji zbiornikowców do przewozu produktów naftowych oraz chemikaliów – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski.