2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie – kompostownia.
Beschreibung: Część I – Dostawa pojazdu ciężarowego typu śmieciarka z zabudową dwukomorową przystosowaną do odbioru i transportu bioodpadów ; Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego pojazdu ciężarowego typu śmieciarka z zabudową dwukomorową o łącznej pojemności min. 21 m3 oraz DMC min. 26 T. Zamawiający wymaga dostawy nowego pojazdu przystosowanego do jednoczesnego odbioru oraz transportu dwóch frakcji bioodpadów w oddzielnych komorach, tak aby nie nastąpiło mieszanie odpadów. Część II – Dostawa samojezdnej przerzucarki bramowej ; Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej, nie noszącej śladów użytkowania, niebędącej prototypem, pochodzącej z seryjnej produkcji oraz niebędącej pierwszym urządzeniem z serii, wyprodukowanej nie wcześniej niż w 2023 r., nieużywanej, samojezdnej przerzucarka bramowej. Samojezdna przerzucarka bramowa przeznaczona będzie do przerzucania pryzm kompostowych w nowo wybudowanej Kompostowni Zamawiającego, o wydajności maksymalnej około 12 000,00 Mg/rok. Używana będzie głownie przy procesie kompostowania komunalnych odpadów biodegradowalnych. Część III – Dostawa mobilnego przesiewacza gwiaździstego Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nie noszącego śladów użytkowania, niebędącego prototypem, pochodzącego z seryjnej produkcji oraz niebędącego pierwszym urządzeniem z serii, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2023 r., nieużywanego, mobilnego przesiewacza gwiaździstego. Mobilny przesiewacz gwiaździsty przeznaczony będzie do separacji bioodpadów oraz przesiewania kompostu, w dwóch pokładach przesiewających na trzy frakcje. Przesiewacz głównie wykorzystywany będzie przy przetwarzaniu bioodpadów w nowo wybudowanej Kompostowni o wydajności maksymalnej około 12 000,00 Mg/rok. Używany będzie w szczególności do przesiewania odpadów biodegradowalnych takich jak: odpady zielone organiczne, odpady kuchenne, kora, zrębka drzewna.
Interne Kennung: PGO/2/11/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Dostawa pojazdu ciężarowego typu śmieciarka z zabudową dwukomorową przystosowaną do odbioru i transportu bioodpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego pojazdu ciężarowego typu śmieciarka z zabudową dwukomorową o łącznej pojemności min. 21 m3 oraz DMC min. 26 T. Zamawiający wymaga dostawy nowego pojazdu przystosowanego do jednoczesnego odbioru oraz transportu dwóch frakcji bioodpadów w oddzielnych komorach, tak aby nie nastąpiło mieszanie odpadów. - Podwozie fabrycznie nowe 6x2*4, nie rejestrowane, nie noszące śladów użytkowania, niebędącej prototypem, pochodzące z seryjnej produkcji oraz niebędącej pierwszy urządzeniem z serii. Podwozie musi być wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych; - Rok produkcji: nie wcześniej niż 2023 r - Podwozie o DMC min. 26 t;
Interne Kennung: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa samojezdnej przerzucarki bramowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej, nie noszącej śladów użytkowania, niebędącej prototypem, pochodzącej z seryjnej produkcji oraz niebędącej pierwszym urządzeniem z serii, wyprodukowanej nie wcześniej niż w 2023 r., nieużywanej, samojezdnej przerzucarka bramowej. Samojezdna przerzucarka bramowa przeznaczona będzie do przerzucania pryzm kompostowych w nowo wybudowanej Kompostowni Zamawiającego, o wydajności maksymalnej około 12 000,00 Mg/rok. Używana będzie głownie przy procesie kompostowania komunalnych odpadów biodegradowalnych.
Interne Kennung: LOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Dostawa mobilnego przesiewacza gwiaździstego
Beschreibung: Dostawa mobilnego przesiewacza gwiaździstego Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nie noszącego śladów użytkowania, niebędącego prototypem, pochodzącego z seryjnej produkcji oraz niebędącego pierwszym urządzeniem z serii, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2023 r., nieużywanego, mobilnego przesiewacza gwiaździstego. Mobilny przesiewacz gwiaździsty przeznaczony będzie do separacji bioodpadów oraz przesiewania kompostu, w dwóch pokładach przesiewających na trzy frakcje. Przesiewacz głównie wykorzystywany będzie przy przetwarzaniu bioodpadów w nowo wybudowanej Kompostowni o wydajności maksymalnej około 12 000,00 Mg/rok. Używany będzie w szczególności do przesiewania odpadów biodegradowalnych takich jak: odpady zielone organiczne, odpady kuchenne, kora, zrębka drzewna.
Interne Kennung: LOT-0003