791572-2023 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Ogłoszenie informacyjne o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, bądź alternatywnie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie informacyjne o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, bądź alternatywnie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Interne Kennung: WIN.ZP.271/T/2023
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przewozy autobusowe osób w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych przebiegających przez obszar Gminy Daleszyce która jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. Zamówienie obejmuje wykonywanie przewozu osób na podstawie ustalonego rozkładu jazdy na następujących liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej: a) Niestachów-Sieraków-Niestachów przez Brzechów, Daleszyce, Danków, Smyków b) Suków-Trzemosna-Suków przez Podmarzysz, Marzysz Pierwszy, Marzysz Drugi, Znojów, Kaczyn, Borków c) Suków-Widełki-Suków przez Marzysz, Kaczyn, Borków, Słopiec, Daleszyce, Niwy, Cisów d) Suków-Borków-Suków przez Niestachów, Kranów, Daleszyce, Słopiec Zamawiający dopuszcza modyfikację oraz dodatkowe konfiguracje tras zgodnie z uzasadnionymi potrzebami mieszkańców.
Interne Kennung: Rir.271.56.2023