See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów wideokonferencyjnych
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia objętego dynamicznym systemem zakupów ustanowionego na podstawie art. 316 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”
Interne Kennung: 112/MZP/2025/P/MOL
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa zestawów wideokonferencyjnych