791598-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa urządzenia do masażu wirowego kończyn dolnych dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzenia do masażu wirowego kończyn dolnych dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do masażu wirowego kończyn dolnych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, w ilościach i asortymencie określonym w Pakiecie nr 1 w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz parametry techniczne sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z podaniem wymaganych przez zamawiającego parametrów technicznych oraz warunków został określony w Formularzu cenowym oraz parametrach technicznych sprzętu medycznego – załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Urządzenie do masażu wirowego kończyn dolnych szt. 1
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji