2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi napraw bieżących i awaryjnych oraz wykonywania okresowych przeglądów serwisowych maszyn leśnych dla Nadleśnictwa Gidle -postępowanie nr 2
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Część 1 – Naprawy bieżące i awaryjne oraz remonty maszyn i urządzeń używanych przez Nadleśnictwo Gidle. Część 2 – Wykonanie przeglądów serwisowo-eksploatacyjnych wraz z wykonaniem dodatkowych napraw ujawnionych podczas przeglądów serwisowo-eksploatacyjnych do marki JOHN DEERE Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części zamówienia. Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 15 do SWZ. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): Główny Kod: 50530000-9 – Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn Kody dodatkowe : 16820000-9 – Części maszyn używanych w leśnictwie
Interne Kennung: ZG.270.1.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16820000 Teile von forstwirtschaftlichen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Naprawy bieżące i awaryjne oraz remonty maszyn i urządzeń używanych przez Nadleśnictwo Gidle
Beschreibung: Część 1 – Naprawy bieżące i awaryjne oraz remonty maszyn i urządzeń używanych przez Nadleśnictwo Gidle. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części zamówienia. Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 15 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3.4. W stosunku do każdej części zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do formularza ofertowego. Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji formularza ofertowego. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny zawarte w fromularzu ofertowym dla danej części zamówienia. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn związanych z prawidłowym prowadzeniem PGL LP Nadleśnictwa Gidle, (2) potrzeby ich udzielenia wynikła z okoliczności, które nie były możliwe do przewidzenia w chwili wszczęcia postępowania, Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP. W stosunku do każdej części zamówienia Zamawiający jest uprawniony udzielić Wykonawcy zamówienia uzupełniającego, polegającego na powtórzeniu podobnych usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego. Przedmiotem zamówienia uzupełniającego będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji formularza ofertowego dla danej części zamówienia. W ramach zamówienia uzupełniającego, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Prace będące przedmiotem zamówienia uzupełniającego mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 50% Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach zamówienia uzupełniającego (w celu określenia jego zakresu) będą ceny zawarte w formularzu ofertowym dla danej części zamówienia. Zamawiający nie jest zobowiązany do udzielenia zamówienia uzupełniającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o jego udzielenie.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Wykonanie przeglądów serwisowo-eksploatacyjnych wraz z wykonaniem dodatkowych napraw ujawnionych podczas przeglądów serwisowo-eksploatacyjnych do marki JOHN DEERE
Beschreibung: Część 2 – Wykonanie przeglądów serwisowo-eksploatacyjnych wraz z wykonaniem dodatkowych napraw ujawnionych podczas przeglądów serwisowo-eksploatacyjnych do marki JOHN DEERE Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 15 do SWZ.