2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overname van vier gebruikte zijladers door Gemeenschappelijk Regeling Reiniging Blink
Beschreibung: Opdrachtgever heeft de behoefte aan vier zijladers van gelijke specificatie. Vanuit de wens om deze zijladers op korte termijn te kunnen inzetten in de eigen bedrijfsvoering én om budgettaire redenen is gezocht naar jong gebruikte voertuigen. Jong gebruikt betekent tot 2 jaar oud. Uit marktonderzoek is gebleken dat mededinging voor het leveren van dergelijke tweedehands zijladers ontbreekt. Betreffende leverancier stopt met de inzameling van huis-aan-huis inzameling, waardoor Opdrachtgever deze voertuigen kan overnemen voor hetzelfde doeleinde. Deze vier voertuigen sluiten exact aan op de behoefte van Opdrachtgever. Gemeenschappelijk Regeling Reiniging Blink (Opdrachtgever) doet een beroep op artikel 2.32 lid 1 sub b no 2 Aanbestedingswet 2012.
Interne Kennung: 2023/MW/PV/21 (Blink)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000