See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických zařízení region jižní Čechy, severní Čechy a jižní Morava
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou kontroly, servisní zásahy klimatizačních a vzduchotechnických jednotek pro region jižní Čechy, severní Čechy a jižní Morava.
Interne Kennung: 120250071
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických zařízení region jižní Čechy, severní Čechy a jižní Morava - část 1 - Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických zařízení region jižní Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou kontroly, servisní zásahy klimatizačních a vzduchotechnických jednotek pro region jižní Čechy.
Interne Kennung: 120250071/1
Los: LOT-0003
Titel: Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických zařízení region jižní Čechy, severní Čechy a jižní Morava - část 3 - Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických zařízení region jižní Morava
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou kontroly, servisní zásahy klimatizačních a vzduchotechnických jednotek pro region jižní Morava.
Interne Kennung: 120250071/3
Los: LOT-0002
Titel: Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických zařízení region jižní Čechy, severní Čechy a jižní Morava - část 2 - Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických zařízení region severní Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou kontroly, servisní zásahy klimatizačních a vzduchotechnických jednotek pro region severní Čechy.
Interne Kennung: 120250071/2