791668-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa aparatu pantomograficznego z tele 3D CBCT z dużym polem obrazowania (1 kpl.) - DZP.25.84.2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatu pantomograficznego z tele 3D CBCT z dużym polem obrazowania (1 kpl.) - DZP.25.84.2025
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatu pantomograficznego z tele 3D CBCT z dużym polem obrazowania (1 kpl.). (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie wymaganych parametrów technicznych” (zwany również OPZ). 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33100000-1 - Urządzenia medyczne 33110000-4 - Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego 33115000-9 - Urządzenia do tomografii 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne 4. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99 5. Zamawiający informuje, że wszystkie dostawy/roboty budowlane realizowane w ramach Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku z zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie” będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” muszą być zgodne z zasadą „nieczynienia poważnych szkód” (DNSH), w rozumieniu art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 (rozporządzenie w sprawie taksonomii). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów potwierdzających spełnienie zasady DNSH oraz udzielania wyjaśnień w tym zakresie na wezwanie Zamawiającego. 6. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 7. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ. 8. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ. 9. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 10. Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium.
Interne KennungDZP.25.84.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz. Urz. U.E. nr 109/2025 369215-2025 z dnia 10/06/2025, oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 10/06/2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa aparatu pantomograficznego z tele 3D CBCT z dużym polem obrazowania (1 kpl.)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatu pantomograficznego z tele 3D CBCT z dużym polem obrazowania (1 kpl.). (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie wymaganych parametrów technicznych” (zwany również OPZ). 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33100000-1 - Urządzenia medyczne 33110000-4 - Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego 33115000-9 - Urządzenia do tomografii 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne 4. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99 4.1. Zamawiający informuje, że wszystkie dostawy/roboty budowlane realizowane w ramach Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku z zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie” będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” muszą być zgodne z zasadą „nieczynienia poważnych szkód” (DNSH), w rozumieniu art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 (rozporządzenie w sprawie taksonomii). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów potwierdzających spełnienie zasady DNSH oraz udzielania wyjaśnień w tym zakresie na wezwanie Zamawiającego.
Interne KennungCzęść nr 1