See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prøvetagning og laboraorieanalyser for Arwos, Provas, Sønderborg Forsynig og Tønder Forsyning
Beschreibung: Prøvetagning og laboratorieanalyser for forsyningsvirksomheder indenfor drikkevand, spildevnad, affald/deponier
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prøvetagning og laboratorieanalyser
Beschreibung: Prøvetagning og laboratorieanalyser for forsyningsvirksomheder indenfor drikkevand, spildevand, affald/deponier