2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego
Beschreibung: 1) Rodzaj transportu: publiczny transport zbiorowy na liniach o charakterze użyteczności publicznej – transport drogowy przewozy autobusowe. 2) Obszar objęty przedmiotem zamówienia: przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przewozów autobusowych w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej, której organizatorem jest Gmina Miłakowo, obejmującej obszar Gminy Miłakowo oraz gminy z którymi zawarto stosowne porozumienia. Przewidywana liczba wzkm na sieci komunikacyjnej - do 500 000 wzkm w skali roku 3) planowane trasy: a) 600 - Miłakowo - Morąg b) 601 - Miłakowo - Morąg c) 630 - Miłakowo - Miłakowo d) 631 - Miłakowo - Miłakowo e) 632 - Warkały - Warkały f) 633 - Miłakowo - Miłakowo g) 638 - Miłakowo - Orneta
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego