791740-2025 - Ergebnis
Polen – Wasserpumpen – Zakup i dostawa agregatów pompowych dla Zarządu Zlewni w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa agregatów pompowych dla Zarządu Zlewni w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy i dopasowania w poniżej wymienionych pompowniach melioracyjnych fabrycznie nowych agregatów pompowych w celu zapewnienia: - ochrony przed powodzią terenów znajdujących się w zasięgu oddziaływania pompowni; - właściwego funkcjonowania pompowni Niekłończyca (NW Szczecin) oraz Uniemyśl (NW Szczecin) poprzez dokonanie dopasowania i późniejszego montażu pompy w szybie. - właściwego funkcjonowania pompowni Jasienica (NW Szczecin) i Police (NW Szczecin) poprzez dokonanie dopasowania pomp wirowych do opuszczania po dwóch prowadnicach do kolana stopowego umożliwiającego montaż w komorze pompowej wyżej wymienionych pompowniach - działania urządzeń wodnych, w szczególności ich odpowiedniego stanu technicznego i funkcjonalnego. W celu zagwarantowania wypełnienia wymagań technicznych Zamawiającego w stosunku do zamawianych agregatów w skład zamówienia wchodzi konsultacja techniczna (usługa) polegająca na sprawdzeniu możliwości technicznych montażu dobranych agregatów w komorach pompowych wyżej wymienionych pompowni, co potwierdzone zostanie protokołem z odbytej wizji lokalnej. WAŻNE ! Wszystkie urządzenia powinny pochodzić od jednego producenta i posiadać serwis firmowy lub autoryzowany na terenie Polski gwarantujący szybką obsługę gwarancyjną jak i pogwarancyjną. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung659211-2025
Interne KennungSZ.ROZ.2710.53.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp dokonuje skrócenia terminu składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej z powodu wystąpienia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia. Dostawa agregatów pompowych dla Zarządu Zlewni w Szczecinie ma kluczowe znaczenie dla bieżącego utrzymania w sprawności pompowni pełniących funkcje przeciwpowodziowe i odwadniające tereny zawala w przypadku powodzi i podtopień (ochrona wałów przeciwpowodziowych), co jest zadaniem ustawowym jednostek PGW WP, a jego niewykonanie może wiązać się z roszczeniami odszkodowawczymi od Skarbu Państwa.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy i dopasowania w poniżej wymienionych pompowniach melioracyjnych fabrycznie nowych agregatów pompowych w celu zapewnienia: - ochrony przed powodzią terenów znajdujących się w zasięgu oddziaływania pompowni; - właściwego funkcjonowania pompowni Niekłończyca (NW Szczecin) oraz Uniemyśl (NW Szczecin) poprzez dokonanie dopasowania i późniejszego montażu pompy w szybie. - właściwego funkcjonowania pompowni Jasienica (NW Szczecin) i Police (NW Szczecin) poprzez dokonanie dopasowania pomp wirowych do opuszczania po dwóch prowadnicach do kolana stopowego umożliwiającego montaż w komorze pompowej wyżej wymienionych pompowniach - działania urządzeń wodnych, w szczególności ich odpowiedniego stanu technicznego i funkcjonalnego. W celu zagwarantowania wypełnienia wymagań technicznych Zamawiającego w stosunku do zamawianych agregatów w skład zamówienia wchodzi konsultacja techniczna (usługa) polegająca na sprawdzeniu możliwości technicznych montażu dobranych agregatów w komorach pompowych wyżej wymienionych pompowni, co potwierdzone zostanie protokołem z odbytej wizji lokalnej. WAŻNE ! Wszystkie urządzenia powinny pochodzić od jednego producenta i posiadać serwis firmowy lub autoryzowany na terenie Polski gwarantujący szybką obsługę gwarancyjną jak i pogwarancyjną. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1