See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu multimedialnego - stanowisko do badań zachowań
Beschreibung: Okulary – eyetracking system - sz. 1, gwarancja min. 24 m.; Okulary AR - szt. 1, gwarancja min. 24 m.; Adapter do okularów rzeczywistości rozszerzonej (AR) kompatybilny z oferowanymi okularami w pozycji 2 - szt. 1; gwarancja min. 24 m.; Inteligentny głośnik z funkcją asystenta głosowego - szt. 1, gwarancja min. 24 m.; Gogle VR z funkcją rzeczywistości mieszanej - szt. 1, gwarancja min. 24 m.; Zestaw z Raspberry Pi 4B WiFi 4GB RAM + 32GB microSD + oficjalne akcesoria - zestaw 1, gwarancja min. 24 m.; Zestaw prototypowy dla Raspberry - zestaw 1, gwarancja min. 24 m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 566413-2025
Interne Kennung: ASP-DA-ZP-12-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późni. zm. ), zwanej dalej „ ustawą Pzp. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zostanie zastosowana tzw. „procedura odwrócona”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z zastosowaniem procedury odwróconej (art. 139 ustawy Pzp), Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ustawy Pzp w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia sporządzonego zgodnie z wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji Europejskiej wydanym na podstawie art. 59 ust. 2 dyrektywy 2014/24/UE, zwanego dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”). Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia (JEDZ) wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31712000 Mikroelektronische Maschinen und Geräte und Mikrosysteme, 32222000 Bildsignalcodiermaschinen, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32342450 Sprachaufzeichnungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001