2. Verfahren
Verfahren
Titel: Installatie- en bouwfysisch adviseur Renovatie De Aventurijn Nijmegen
Beschreibung: Onderhavige Opdracht omvat de installatietechnische en bouwfysische ontwerp- en advieswerkzaamheden ten behoeve van de (> 40jr levensduurverlengende) renovatie van het gebouw en het bijbehorende terrein. De installatieadviseur en de adviseur bouwfysica, akoestiek en brandveiligheid worden als één partij geselecteerd en gecontracteerd. De Aanbestedende Dienst gaat bij de ontwikkeling en uitvoering van het Project uit van een bouwteamverband vanaf fase DO. 5.800 m2 bvo
Interne Kennung: ICS_2230316
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323200 Planung von Werksanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: De installatietechnische en bouwfysische ontwerp- en advieswerkzaamheden ten behoeve van de (> 40jr levensduurverlengende) renovatie van het gebouw en het bijbehorende terrein.
Beschreibung: zie leidraad
Interne Kennung: 1