See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego- umowa ramowa - Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego - część I . Warunki realizacji zamówienia oraz warunki wyboru Wykonawcy określone zostały w SWZ i załącznikach do SWZ -udostępniane na platformie zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom Przedmiot zamówienia podzielony jest na 16 zadań: Zadanie nr 1 – Komputer stacjonarny wysokowydajny analityczny z monitorami i pakietem aplikacji biurowych w ilości 23 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1; Zadanie nr 2 – Komputer stacjonarny biurkowy o podwyższonych parametrach z monitorami i pakietem aplikacji biurowych w ilości 45 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2; Zadanie nr 3 – Specjalistyczne stanowisko badawcze z monitorami i pakietem aplikacji biurowych w ilości 8 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3; Zadanie nr 4 – Komputer badawczy z monitorami, oprogramowaniem i pakietem aplikacji biurowych w ilości 4 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4; Zadanie nr 5 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorami i pakietem aplikacji biurowych w ilości 17 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5; Zadanie nr 6 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorem Typ I w ilości 374 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6; Zadanie nr 7 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorem Typ II w ilości 8 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7; Zadanie nr 8 – Zaawansowany system sprzętowo-programowy, służący do diagnostyki, naprawy i odzyskiwania danych z różnorodnych nośników pamięci z 5-letnim wsparciem producenta w ilości 1 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8; Zadanie nr 9 – Komputer przenośny typu Laptop o podwyższonych parametrach z pakietem aplikacji biurowych w ilości 30 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9; Zadanie nr 10 – Komputer przenośny typu Laptop Typ I z pakietem aplikacji biurowych w ilości 25 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10; Zadanie nr 11 – Komputer przenośny typu Laptop Typ II w ilości 446 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11; Zadanie nr 12 – Komputer przenośny typu Laptop Typ III w ilości 18 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12; Zadanie nr 13 – Monitor graficzny z kalibratorem w ilości 1 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 13; Zadanie nr 14 – Zestaw sprzętowych blokerów zapisu w ilości 6 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 14; Zadanie nr 15 – Mobilna stacja obrazowania i klonowania nośników w ilości 6 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 15; Zadanie nr 16 – Komputer przenośny typu Laptop z systemem macOS z akcesoriami i oprogramowaniem w ilości 6 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 16; Wykonawca jest związany ofertą do dnia 15.12.2025r. przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków, pełna informacja znajduje się pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Vorherige Bekanntmachung: 525772-2025
Interne Kennung: 37/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych: TAK 2) Liczba części zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia wynosi: 16 3) Ofertę można złożyć na jedno, na wszystkie zadania. Zamawiający nie ogranicza liczby zadań, na które wykonawca może złożyć oferty. Zamawiający: 4) nie wymaga i nie dopuszcza składania ofert wariantowych, 5) przewiduje zawarcie umowy ramowej z maksymalnie pięcioma wykonawcami w ramach zadania 6) nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 lub 8, 7) nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych, 8) nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej, 9) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, 10) nie wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp 11) nie wymaga zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2. 12) Zamawiający wyraża zgodę na przesyłanie ustrukturyzowanych faktur elektronicznych za pośrednictwem Platformy Elektronicznego Fakturowania (indywidualny identyfikator PEPPOL- GLN 5907714353659) 13) Zamawiający wyłącza ze stosowania przesyłanie za pośrednictwem Platformy innych ustrukturyzowanych dokumentów elektronicznych zgodnie z art. 4 ust 4 ustawy z dnia 9 listopada 2018 roku o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych, koncesjach na roboty budowlane lub usługi oraz partnerstwie publiczno-prywatnym (tj. Dz. U. 2020 poz. 1666).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30213300 Tischcomputer, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 30211200 Hardware für Zentralrechner, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Komputer stacjonarny wysokowydajny analityczny z monitorami i pakietem aplikacji biurowych w ilości 23 kpl.
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Komputer stacjonarny wysokowydajny analityczny z monitorami i pakietem aplikacji biurowych w ilości 23 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1;
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Komputer stacjonarny biurkowy o podwyższonych parametrach z monitorami i pakietem aplikacji biurowych
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Komputer stacjonarny biurkowy o podwyższonych parametrach z monitorami i pakietem aplikacji biurowych w ilości 45 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2;
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorami i pakietem aplikacji biurowych
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorami i pakietem aplikacji biurowych w ilości 17 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5;
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorem Typ I
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorem Typ I w ilości 374 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6;
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorem Typ II
Beschreibung: Zadanie nr 7 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorem Typ II w ilości 8 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7;
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Zaawansowany system sprzętowo-programowy, służący do diagnostyki, naprawy i odzyskiwania danych z różnorodnych nośników pamięci z 5-letnim wsparciem producenta
Beschreibung: Zadanie nr 8 – Zaawansowany system sprzętowo-programowy, służący do diagnostyki, naprawy i odzyskiwania danych z różnorodnych nośników pamięci z 5-letnim wsparciem producenta w ilości 1 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8;
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Komputer przenośny typu Laptop Typ I z pakietem aplikacji biurowych
Beschreibung: Zadanie nr 10 – Komputer przenośny typu Laptop Typ I z pakietem aplikacji biurowych w ilości 25 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10;
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Komputer przenośny typu Laptop Typ II
Beschreibung: Zadanie nr 11 – Komputer przenośny typu Laptop Typ II w ilości 446 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11;
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Komputer przenośny typu Laptop Typ III
Beschreibung: Zadanie nr 12 – Komputer przenośny typu Laptop Typ III w ilości 18 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12;
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Monitor graficzny z kalibratorem
Beschreibung: Zadanie nr 13 – Monitor graficzny z kalibratorem w ilości 1 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 13; w zakresie zadania nr 13 wadium nie jest wymagane
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – Zestaw sprzętowych blokerów zapisu
Beschreibung: Zadanie nr 14 – Zestaw sprzętowych blokerów zapisu w ilości 6 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 14;
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Haupteinstufung (cpv): 30211200 Hardware für Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 – Mobilna stacja obrazowania i klonowania nośników
Beschreibung: Zadanie nr 15 – Mobilna stacja obrazowania i klonowania nośników w ilości 6 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 15;
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte