See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D52 5206 Nové Mlýny – St. hranice ČR/Rakousko - DUSP/IČ
Beschreibung: Vyhotovení DUSP dle přílohy č. 11 k vyhlášce č. 499/2006 Sb. o dokumentaci staveb, ve smyslu zákona č. 183/2006 Sb. Dokumentace DUSP vznikne spojením staveb 5206.1 Obchvat Mikulova, 5206.2 MÚK Mikulov Jih - St. hranice ČR/Rakousko, 5206.3 Bavory - Silnice II/414 a 5206.4 Nové Mlýny - Bavory. Výkon inženýrské činnosti k vydání společného povolení, včetně nabytí právní moci a zajištění majetkoprávních projednání a vypořádání pro stavbu „D52 5206“.
Interne Kennung: 03PT-004972
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D52 5206 Nové Mlýny - St. hranice ČR/Rakousko - DUSP/IČ