2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overname van 128 gebruikte assets door Gemeenschappelijke Regeling Reiniging Blink
Beschreibung: Opdrachtgever heeft voor het kunnen voortzetten van haar bedrijfsvoering behoefte aan in totaal 128 snel inzetbare voertuigen/materieel (assets) voor afvalinzameling, reiniging, gladheidsbestrijding en beheer openbare ruimte. Een nieuwaanschaf van deze omvang is om budgettaire redenen en qua tijdspad niet realiseerbaar. Opdrachtgever stelt dat de overname van gebruikte assets budgettair haalbaar is en dat de assets bovendien snel ingezet kunnen worden. Uit marktonderzoek is gebleken dat mededinging voor het leveren van 128 assets ontbreekt in deze vorm. Betreffende leverancier stopt met de samenwerking met Opdrachtgever, waardoor Opdrachtgever deze assets kan overnemen voor hetzelfde doeleinde en ze daarmee in bedrijf kan houden waarmee de continuiteit wordt gegarandeerd. Deze assets sluiten gezamenlijk exact aan op de behoefte van Opdrachtgever. Gemeenschappelijk Regeling Reiniging Blink (Opdrachtgever) doet een beroep op artikel 2.32 lid 1 sub b no 2 Aanbestedingswet 2012.
Interne Kennung: 2023/MW/PV/20 (Blink)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0000