791862-2025 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-111/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-111/2025
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 1: Dostawa kolektora frakcji, Pakiet 2: Dostawa kompresora, Pakiet 3: Dostawa inkubatora z wytrząsarką, Pakiet 4: Dostawa inkubatora CO2, Pakiet 5: Dostawa systemu próżniowego, Pakiet 6: Dostawa komory do hodowli w warunkach beztlenowych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1 - 6 Załączniki nr 2.1 - 2.6 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung661413-2025
Interne KennungAEZ/S-111/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1- Dostawa kolektora frakcji
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 1 Dostawa kolektora frakcji. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący odpowiednio dla Pakietu 1 Załącznik nr 2.1 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Menge1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2- Dostawa kompresora
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 2- Dostawa kompresora. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 2 Załącznik nr 2.2 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 2
Menge1 Stück
LosLOT-0003
TitelPakiet 3- Dostawa inkubatora z wytrząsarką
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 3 -Dostawa inkubatora z wytrząsarką. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący odpowiednio dla Pakietu 3 Załącznik nr 2.3 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 – Dostawa inkubatora CO2
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 4 – Dostawa inkubatora CO2. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 4 Załączniki nr 2.4 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 4
Menge2 Stück
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 – Dostawa systemu próżniowego
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 5 – Dostawa systemu próżniowego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 5 Załącznik nr 2.5 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 5
Menge4 Stück
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 – Dostawa komory do hodowli w warunkach beztlenowych
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 6 – Dostawa komory do hodowli w warunkach beztlenowych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 6 Załącznik nr 2.6 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 6