2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rietenkapbrandbestrijdingsvoertuigen
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst heeft de intentie om de volgende voertuigen in te kopen: • Twee (2) 5-tons voertuigen ten behoeve van het vervoer van personeel en materieel. • Eén (1) bakwagen ten behoeve van het vervoer van materieel. Het onderhouden van de aangeschafte voertuigen en het inbouwen van bepakkingsonderdelen, welke aangeleverd worden door de Aanbestedende Dienst, is eveneens onderdeel van de opdracht. 3
Interne Kennung: VRFGV0030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering en onderhoud rietenkapbrandbestrijdingsvoertuigen
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren en onderhouden van de rietenkapbrandbestrijdingsvoer-tuigen. De scope van de opdracht bestaat uit onderstaande onderdelen: • Het leveren van twee (2) identieke voertuigen zijnde 5-tons voertuigen voorzien van een manschappencabine. • Het leveren van één (1) bakwagen voor het vervoer van materiaal. • Het onderhouden van de door de VRGV aangeschafte voertuigen. • Het inbouwen van bepakkingsonderdelen, aangeleverd door de VRGV. Onderstaande onderdelen behoren expliciet niet tot de scope van de opdracht: • De levering van bepakkingsonderdelen van het voertuig: Hier voorziet de VRGV op een andere wijze in. 3
Interne Kennung: 1