2. Verfahren
Verfahren
Titel: KŘP Zlk - nám. T. G. Masaryka 3218 - výstavba objektu krajského ředitelství – projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na služby je: - zpracování zastavovací studie celého areálu (viz celkové situační schéma areálu) včetně zaměření a předběžný rozpočet budoucích nákladů, - zpracování pasportu stávajících odstraňovaných objektů, - zpracování kompletní projektové dokumentace bouracích prací odstraňovaných staveb – dokumentace pro odstranění stavby, - kompletní inženýrská činnost související s vyřízením rozhodnutí o povolení odstranění staveb, - zpracování dokumentace pro povolení stavby/záměru (dříve dokumentace pro stavební povolení, společné povolení), případně rámcové povolení pro všechny objekty, jež budou součástí zastavovací studie vypracované vybraným dodavatelem, vč. provedení potřebných průzkumů, - kompletní výkon inženýrské činnosti souvisejících s vyřízením povolení stavby/záměru, - zpracování dokumentace pro provádění stavby dopracované do projektové dokumentace pro zadání stavebních prací, - zpracování dokumentace vnitřních interiérů staveb, - zajištění činnosti koordinátora BOZP ve fázi projekční přípravy dle zák. č. 309/2006 Sb., v platném znění, - výkon dozoru projektanta (výkon AD) po dobu provádění stavby a realizace interiérů a další popsané činnosti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024034
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen