791931-2025 - Ergebnis
Polen – Chlor – Dostawy chloru w ilości 77 ton.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy chloru w ilości 77 ton.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chloru w ilości 77 ton – używanego do dezynfekcji wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (dalej jako „Produkt”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung615782-2025
Interne KennungFP/321/38/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24311900 Chlor
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy chloru w ilości 77 ton
Menge77 Tonnen