791960-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur von Personenwagen – Kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa obsługa serwisowa pojazdów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów: 1) Okresowe obowiązkowe badania techniczne; 2) Okresowe kompleksowe przeglądy techniczne zgodnie z zaleceniami producentów; 3) Naprawy bieżące mechaniczne, elektryczne, blacharskie, lakiernicze, usługi wulkanizacyjne; 4) Zakup części zamiennych (również dla Zamawiającego dla jego potrzeb); 5) Diagnostyka pojazdów, do następujących pojazdów: a) Mercedes Sprinter 419 CDI, rok produkcji 2023, pojemność 1950 cm3, nr rej. GD6L001 b) Mercedes Sprinter 419 CDI, rok produkcji 2018, pojemność 2987 cm3, nr rej. GD182SV c) Mercedes Sprinter 419 CDI, rok produkcji 2024, pojemność 1950 cm3, nr rej. GD2N008 d) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2020, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD010VW e) Mercedes Sprinter 419 CDI, rok produkcji 2024, pojemność 1950 cm3, nr rej. GD2N004 f) Mercedes Sprinter 419 CDI, rok produkcji 2024, pojemność 1950 cm3, nr rej. GD1S610 g) Mercedes Sprinter 419 CDI, rok produkcji 2023, pojemność 1950 cm3, nr rej. GD6L012 h) Mercedes Sprinter 419 CDI, rok produkcji 2018, pojemność 2987 cm3, nr rej. GD064SV i) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2020, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD030VY j) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2021, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD018XU k) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2021, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD020XU l) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2021, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD3A001 m) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2021, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD106XU n) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2021, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD3A005 o) Mercedes Sprinter 419 CDI, rok produkcji 2024, pojemność 1950 cm3, nr rej. GD5N124 p) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2018, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD248TJ q) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2015, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD461KX r) Mercedes Sprinter 319 CDI, rok produkcji 2017, pojemność 2987 cm3, nr rej.GD441PP s) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2015, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD464KX t) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2018, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD053TJ u) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2016, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD843MN v) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2016, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD847MN w) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2013, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD043GP x) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2012, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD709ER y) Mercedes Sprinter 316 CDI, rok produkcji 2012, pojemność 2143 cm3, nr rej.GD710ER z) Peugeot Rifter, rok produkcji 2019, pojemność 1499 cm3, nr rej. GD768UW aa) Volkswagen Crafter 2,5 TDI, rok produkcji 2009, pojemność 2461 cm3, nr rej. GD2611V bb) Honda SC51, rok produkcji 2012, pojemność 1261 cm3, nr rej. GD630H cc) Honda SC51, rok produkcji 2012, pojemność 1261 cm3, nr rej. GD112L dd) Honda SC84, rok produkcji 2023, pojemność 1084 cm3, nr rej. GD04E4 ee) Mercedes Sprinter 519 CDI, rok produkcji 2025, pojemność 1950 cm3 2. Wykonywanie bezgotówkowych napraw powypadkowych. 3. Przystąpienie do realizacji usługi (naprawy), po przejęciu przedmiotu umowy na podstawie podpisanego przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu zdawczoodbiorczego (protokół zlecenia) w dniu przyjęcia. 4. Sprowadzenie brakujących części zamiennych nie może przekraczać 24 godzin (w Polsce), czas oczekiwania na sprowadzenie brakujących części z zagranicy nie może przekraczać 10 dni roboczych. 5. Prowadzenie rejestru komputerowego wykonanych napraw oraz zastosowanych części zamiennych. 6. Przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu wstępnego kosztorysu naprawy pojazdu przed rozpoczęciem czynności i uzyskanie zgody Zamawiającego na wykonanie naprawy według tego kosztorysu przed przystąpieniem do naprawy. 7. W przypadku ujawnienia w toku naprawy uszkodzeń wymagających dodatkowych prac nieobjętych zleceniem przekazanym przez Zamawiającego – Wykonawca zobowiązany jest przygotować i przekazać Zamawiającemu kosztorys tych dodatkowych prac oraz uzyskać pisemną zgodę Zamawiającego na ich wykonanie przed przystąpieniem do prac; 8. Przekazywanie specyfikacji po wykonaniu usługi stanowiącą załącznik do faktury z wyszczególnieniem roboczogodzin i wykorzystanych części i materiałów wraz z ich cenami zakupu oraz wysokością narzutu. 9. Wykonawca zobowiązuje się do naprawy zgodnie z normami czasowymi ustalonymi przez producenta dla danej marki zgodnie z AUDATEX, EUROTAX lub innym równoważnym programem 10. Przedmiot zamówienia obejmuje również całodobowe pozostanie w gotowości, udzielenia pilnej pomocy w zakresie holowania i przewozu na lawecie na wezwanie telefoniczne Zamawiającego, a także zwrot naprawionych pojazdów z i do wskazanego przez Zamawiającego miejsca na koszt Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić w tym celu całodobową łączność telefoniczną z Zamawiającym. 11. Odległość serwisu od siedziby Zamawiającego musi się znajdować w promieniu max. 25 km – Zamawiający w celu zbadania czy oferta Wykonawcy spełnia wymagania Zamawiającego w tym zakresie będzie mierzyć odległość za pomocą powszechnie dostępnej bezpłatnej aplikacji Google Maps i wyniki tych pomiarów będą dla Zamawiającego wiążące; 12. Przedmiot zamówienia obejmuje również odbiór uszkodzonych i zwrot naprawionych pojazdów z i do wskazanego przez Zamawiającego miejsca na koszty Wykonawcy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podana w § 2 ust. 1 umowy wartość umowy stanowi maksymalne szacunkowe zapotrzebowanie na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 60% wartości umowy określonej w § 2 ust. 1 umowy, a pozostałe 40% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 60% przedmiotu zamówienia. Pozostałe 40% Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na usługi objęte przedmiotem umowy ze względu na zwiększoną eksploatację lub awaryjność pojazdów.