See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP 28/25 wykonywanie badań patomorfologicznych
Beschreibung: Całodobowe udzielanie świadczeń zdrowotnych polegających na wykonywaniu badań patomorfologicznych
Interne Kennung: ZP 28/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Badania patomorfologiczne
Beschreibung: całodobowe zapewnienie dostępu (zgodnie z przepisami obowiązującymi przy udzielaniu świadczeń gwarantowanych) do wykonywania badań patomorfologicznych dla pacjentów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Szacowane są następujące ilości badań: 1 Badanie histopatologiczne - materiał drobny / średni (bloczek) 10 000 2 Badanie cytologii złuszczeniowej 260 3 Biopsja / biopsja aspiracyjna gruboigłowa - materiał (biopunktat wątroby) 60 4 Badanie immunohistochemiczne, za każdy odczyn 2 000 5 Badanie konsultacyjne 30
Interne Kennung: Badania patomorfologiczne