2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów promocyjnych na potrzeby Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi Załącznik nr 3 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/308/2025/WNPiSM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: TAK. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy pzp wyraża zgodę na prawo opcji. Prawo opcji zostało opisane w art. 3 par. 1 ust. 14-15 SWZ.