See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon w ramach ustanowionego DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów nr POST/GEK/CSS/IZK/02258/2024.
Vorherige Bekanntmachung: 362719-2024
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/06107/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19511200 Luftschläuche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów - Część 2
Beschreibung: Postępowanie realizacyjne objęte Dynamicznym Systemem Zakupów pn. "Dostawa opon i dętek w ramach Dynamicznego Systemu Zakupów na okres 24 miesięcy dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów"
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/06107/2024 - Część 2
Los: LOT-0002
Titel: Zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów - Część 3
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/06107/2024 - Część 3
Los: LOT-0005
Titel: Zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów - Część 6
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/06107/2024 - Część 6
Los: LOT-0006
Titel: Zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów - Część 8
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/06107/2024 - Część 8
Los: LOT-0007
Titel: Zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów - Część 5
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/06107/2024 - Część 5