2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instellen van een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) voor inhuren van personeel
Beschreibung: Instellen van een DAS voor inhuur personeel. Door OSVS wordt een DAS ingesteld ten behoeve van de inhuur van tijdelijk personeel. Voor de uitvoering van het DAS zal het digitale platform van www.flextender.nl worden ingezet. Hier zal nadere uitvraag ook de uitgebreide beschrijving te lezen zijn. Via het DAS zullen inhuur uitvragen van OSVS worden gepubliceerd. --
Interne Kennung: --
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit is een aankondiging over het instellen van een dynamisch aankoopsysteem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Niet van toepassing
Beschreibung: Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. (niet bepaald)
Interne Kennung: 1