2. Verfahren
Verfahren
Titel: KPO - Rozbudowa infrastruktury sieciowej w budynkach UML, USK1, USK4 (DZP.25.48.2025)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury sieciowej w budynkach UML, USK1, USK4 (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym również OPZ), dla każdego zadania odrębnie. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania (oferty częściowe), w tym: Zadanie nr 1 – Rozbudowa posiadanej infrastruktury sieciowej w budynkach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zadanie nr 2 – Rozbudowa posiadanej infrastruktury sieciowej w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie; Zadanie nr 3 – Rozbudowa posiadanej infrastruktury sieciowej w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie; Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. 3. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 4. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.25.48.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314300 Kabelinfrastruktur, 32410000 Lokales Netz, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32412100 Fernmeldenetz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Rozbudowa posiadanej infrastruktury sieciowej w budynkach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury sieciowej w budynkach UML, USK1, USK4 (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym również OPZ), dla każdego zadania odrębnie. Zadanie nr 1 – Rozbudowa posiadanej infrastruktury sieciowej w budynkach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. 3. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 4. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314300 Kabelinfrastruktur, 32410000 Lokales Netz, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Rozbudowa posiadanej infrastruktury sieciowej w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury sieciowej w budynkach UML, USK1, USK4 (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym również OPZ), dla każdego zadania odrębnie. Zadanie nr 2 – Rozbudowa posiadanej infrastruktury sieciowej w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie; Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. 3. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 4. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 32410000 Lokales Netz, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Rozbudowa posiadanej infrastruktury sieciowej w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury sieciowej w budynkach UML, USK1, USK4 (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym również OPZ), dla każdego zadania odrębnie. Zadanie nr 3 – Rozbudowa posiadanej infrastruktury sieciowej w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie; Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. 3. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 4. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314300 Kabelinfrastruktur, 32410000 Lokales Netz, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 32412100 Fernmeldenetz