792202-2025 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Kredyt w 2025 roku do wysokości 6.000.000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Pabianickiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKredyt w 2025 roku do wysokości 6.000.000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Pabianickiego
Beschreibung1. Okres kredytowania – 6 lat Okres karencji przy spłacie kredytu do dnia 30 czerwca 2026 roku Na koszty kredytu składają się wysokość rat odsetkowych od niespłaconej części kapitału oraz prowizja bankowa od przyznanego kredytu. Spłata odsetek następować będzie w okresach miesięcznych w ostatnim dniu roboczym miesiąca. Spłata kapitału następować będzie każdego miesiąca w następujących ratach : - od 30 czerwca 2026 roku do 31 grudnia 2026 roku – miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 97 000,00 zł, - od 29 stycznia 2027 roku do 29 października 2027 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 112 200,00 zł, - 30 listopada 2027 roku oraz 31 grudnia 2027 roku w kwocie 112 000,00 zł, - od 31 stycznia 2028 roku do 31 października 2028 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 112 200,00 zł, - 30 listopada 2028 roku oraz 29 grudnia 2028 roku w kwocie 112 000,00 zł, - od 31 stycznia 2029 roku do 30 listopada 2029 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 66 700,00 zł, - 31 grudnia 2029 roku w kwocie 66 300,00 zł, - od 31 stycznia 2030 roku do 29 listopada 2030 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 76 200,00 zł, - 31 grudnia 2030 roku w kwocie 76 300,00 zł, - od 31 stycznia 2031 roku do 30 czerwca 2031 roku miesięcznie w ostatnim dniu roboczym miesiąca w kwocie 130 700,00 zł, - 31 lipca 2031 roku w kwocie 130 300,00 zł. Kredyt zostanie przez Wykonawcę postawiony do dyspozycji Zamawiającego w dniu podpisania umowy kredytowej. Zamawiający ma możliwość wykorzystania kredytu w transzach w zależności od potrzeb do dnia 31 grudnia 2025 roku. Środki zostaną przelane na rachunek podstawowy Zamawiającego w ciągu 3 dni od momentu złożenia dyspozycji pisemnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Zamawiającego, w której wskazana zostanie kwota transzy kredytu. 2. Szczegółowy opis zatrudnienia opisany został w Ogólnych warunkach umowy stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungFN.272.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001