See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze, przyjęciu i zagospodarowaniu przez poddanie procesowi odzysku, odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z frakcji nadsitowej z waloryzacji kompostu wytwarzanego z odpadów ulegających biodegradacji – Część II
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). 2. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu przez poddanie procesowi odzysku, odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z frakcji nadsitowej z waloryzacji kompostu wytwarzanego z odpadów ulegających biodegradacji. Usługa obejmuje: 1) przyjęcie oraz transport, a także zagospodarowanie poprzez odzysk frakcji odpadów o kodzie 19 12 12, 2) świadczenie realizowane na ww. frakcji odpadów w ilości nie większej niż 760 Mg w okresie od dnia 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r. (lub do wcześniejszego osiągnięcia limitu całkowitej wartości umowy). Zamawiający gwarantuje realizację minimum 20% zamówienia. Usługa objęta niniejszym zamówieniem, stanowi zatomizowaną, jednakże samodzielną część zamówienia (Część II) na sukcesywne zagospodarowanie ww. frakcji odpadów.
Vorherige Bekanntmachung: 779445-2025
Interne Kennung: ZZO.341.46.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji zostało określone i sprecyzowane w §10 wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.