2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cultuurtechnisch materieel
Beschreibung: Het leveren van cultuurtechnisch materieel van heggescharen tot tractoren. De opdracht is verdeeld in meerdere percelen. Nog niet bekent.
Interne Kennung: 2025-EU-L-SBL-EM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Afsluiten Raamovereenkomst met meerdere leveranciers.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16310000 Mäher, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Land-, tuin- en parkmachines
Beschreibung: Leveren van machines Nog niet bekent
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Zitmaaiers met cabine (kenteken geregistreerd)
Beschreibung: Levering van zitmaaiers Nog niet bekent.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 16310000 Mäher
Los: LOT-0003
Titel: (Accu)Handgereedschap en handbediende machines
Beschreibung: Levering van handgereedschap voor cultuurtechnisch onderhoud. Nog niet bekent.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Los: LOT-0004
Titel: Alkylaatbenzine
Beschreibung: Het leveren van benzine voor het machinepark. Nog niet bekent.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe