792281-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania SugarCRM lub równoważnego, w podziale na dwie Części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania SugarCRM lub równoważnego, w podziale na dwie Części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania SugarCRM lub równoważnego, w podziale na dwie Części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa) – odrębnie dla każdej Części.
Interne KennungZZOSE.2611.63.2025.585.MPU[OSE2025]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa oprogramowania SugarCRM lub równoważnego – dla NASK PIB
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) udzielenie lub zapewnienie i dostarczenie przez Wykonawcę Licencji na Oprogramowanie na okres od dnia zawarcia Umowy do 31 października 2026 r. 2) udzielenie lub zapewnienia przez Wykonawcę Wsparcia dla Oprogramowania w na okres obowiązywania dostarczonych Licencji Oprogramowania, 3) dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji. 2. Na Przedmiot zamówienia w zakresie określonym powyżej składają się następujące elementy: Dla Części nr 1: a) Licencje na Oprogramowanie Sugar Enterprise w polskiej wersji językowej lub równoważne w ilości: i. w ramach zamówienia podstawowego - 70 sztuk; ii. w ramach prawa opcji - 33 sztuki. b) W ramach realizacji Przedmiotu Umowy Wykonawca zapewni Zamawiającemu Wsparcie Oprogramowania w wymiarze minimum 2 (słownie: dwóch) godzin w miesiącu. c) Zamawiający może w przypadku wyczerpania wymiaru godzin Wsparcia, o którym mowa w ust. 3 w drodze dodatkowego zamówienia wykorzystać pulę godzin Wsparcia w maksymalnej ilości do 40 godzin miesięcznie. Łączna suma godzin Wsparcia w danym miesiącu nie może przekroczyć 42 godzin. Suma godzin dodatkowego Wsparcia do wykorzystania w ramach Umowy nie przekroczy łącznie 480 godzin. Niewykorzystane w danym miesiącu godziny mogą być wykorzystane w następnych miesiącach realizacji Umowy. d) Zamawiający gwarantuje realizację lit. a tiret i oraz lit. b. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa) – odrębnie dla każdej Części.
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen5. Prawo opcji: 1) Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia lub zapewnienia i dostarczenia dodatkowych licencji zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego zgłoszonym w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. 2) Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w terminie do 7 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 3) Realizacja Przedmiotu Umowy w ramach prawa opcji będzie odbywała się na takich samych warunkach i zasadach, jakie zostały określone w Umowie dla zamówienia podstawowego, chyba że w Umowie lub SOPZ postanowiono inaczej. 4) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać prawa opcji jednokrotnie wobec całego zakresu zamówienia objętego prawem opcji bądź wielokrotnie na dowolną, nie większą niż maksymalna, liczbę objętych prawem opcji. 5) Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego oświadczenia w terminie wskazanym w pkt 2 w formie pisemnej na adres Wykonawcy (wskazany w komparycji Umowy, a w przypadku jego zmiany, na adres, o którym Wykonawca poinformował Zamawiającego w sposób określony Umową) albo elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym na wskazany adres email. 6) W oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający wskaże ilość licencji. 7) Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja prawa opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelDostawa oprogramowania SugarCRM lub równoważnego – dla projektu OSE
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) udzielenie lub zapewnienie i dostarczenie przez Wykonawcę Licencji na Oprogramowanie na okres od dnia zawarcia Umowy do 31 października 2026 r. 2) udzielenie lub zapewnienia przez Wykonawcę Wsparcia dla Oprogramowania w na okres obowiązywania dostarczonych Licencji Oprogramowania, 3) dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji. 2. Na Przedmiot Umowy w zakresie określonym w ust. 1 pkt 1 składają się następujące elementy: Licencje na Oprogramowanie Sugar Enterprise w polskiej wersji językowej lub równoważne w ilości: 1) w ramach zamówienia podstawowego - 12 sztuk; 3. W ramach realizacji Przedmiotu Umowy Wykonawca zapewni Zamawiającemu Wsparcie Oprogramowania w wymiarze minimum 2 (słownie: dwóch) godzin w miesiącu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa) – odrębnie dla każdej Części.
Interne KennungCzęść nr 2