792285-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa samochodów specjalnych z drabiną mechaniczną.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów specjalnych z drabiną mechaniczną.
BeschreibungDostawa 2 sztuk samochodów specjalnych z drabiną mechaniczną, podzielone na 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a i 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung587181-2025
Interne KennungWL.2370.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę dla każdej części w niniejszym postępowaniu. Oferta, oświadczenia oraz dokumenty, dla których Zamawiający określił wzory w formie załączników do niniejszej SWZ, winny być sporządzone zgodnie z tymi wzorami co do treści oraz opisu kolumn i wierszy. 2. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku dostępnego na platformie e-Zamówienia. 3. Wykonawca przygotuje elektroniczną ofertę, podpisuje ją kwalifikowanym podpisem elektronicznym, szyfruje ofertę i składa ją za pośrednictwem platformy e-Zamówienia. 4. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach: .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt. Sposób złożenia oferty w tym zaszyfrowania oferty opisany został w Regulaminie korzystania z platformy e-Zamówienia. Zaleca się stosowanie formatu .pdf. Do przygotowania oferty zaleca się skorzystanie z Formularza oferty, stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ. W przypadku gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru Formularza oferty, oferta powinna zawierać wszystkie informacje wymagane we wzorze. Zamawiający zaleca stosowanie znacznika czasu. 5. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówień, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej formularzem JEDZ. Oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. Formularz JEDZ w formie elektronicznej dostępny jest na stronie internetowej espd.uzp.gov.pl. Instrukcja wypełnienia formularza JEDZ dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 1 sztuki samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 40 m.
BeschreibungDostawa 1 sztuki samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 40 m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
Interne KennungWL.2370.10.2025, część ,,1''
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
LosLOT-0002
TitelDostawa 1 sztuki samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 30 m.
BeschreibungDostawa 1 sztuki samochodu specjalnego z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 30 m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ.
Interne KennungWL.2370.10.2025, część ,,2''