See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: V 00813 – Kybernetická bezpečnost města Uherské Hradiště
Beschreibung: Zadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následujících 5 částí: 1) Část 1: Analýzy rizik a další dokumentace systému řízení bezpečnosti 2) Část 2: Zabezpečení komunikační sítě a segmentace sítě 3) Část 3: Pořízení a implementace nástroje pro analýzu a monitoring sítového provozu 4) Část 4: Pořízení a implementace nástroje pro LOG management 5) Část 5: Audit kybernetické bezpečnosti Aktuálně je zadávána část 1, 2, 3 a 4. V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na část 1, 2, 3, 4 zakázky, případně více z nich či všechny tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami zadávací dokumentace.
Interne Kennung: V 00813
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 72150000 Beratung im Bereich Computerprüfung und Hardwareberatung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Pořízení a implementace nástroje pro LOG management
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 4 je obsažena v příloze smlouvy pro část 4 – technická specifikace (příloha č. 6 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Část 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Pořízení a implementace nástroje pro analýzu a monitoring sítového provozu
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 3 je obsažena v příloze smlouvy pro část 3 – technická specifikace (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Zabezpečení komunikační sítě a segmentace sítě
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je obsažena v příloze smlouvy pro část 2 – technická specifikace (příloha č. 4 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Část 2
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Analýzy rizik a další dokumentace systému řízení bezpečnosti
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze smlouvy pro část 1 – technická specifikace (příloha č. 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Část 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72150000 Beratung im Bereich Computerprüfung und Hardwareberatung