792329-2023 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych wraz z akcesoriami dla Oddziału Okulistycznego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych wraz z akcesoriami dla Oddziału Okulistycznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych wraz z akcesoriami dla Oddziału Okulistycznego, zgodnie z wykazem asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wymaganymi parametrami technicznymi dla aparatu do fakoemulsyfikacji oraz witrektomii przedniej i tylnej, parametrami technicznymi dla aparatu do chirurgicznego zamrażania tkanek wraz z oprzyrządowaniem, parametrami technicznymi dla tonometru, parametrami technicznymi dla perymetru komputerowego, stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ oraz warunkami gwarancji i serwisu dla aparatu do chirurgicznego zamrażania tkanek wraz z oprzyrządowaniem, tonometru, perymetru komputerowego, stanowiącymi załącznik nr 4 do SWZ 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na części: Część nr 1 – dostawa akcesoriów zużywalnych, kompatybilnych z oferowanym aparatem do fakoemulsyfikacji oraz witrektomii przedniej i tylnej wraz z dzierżawą aparatu Część nr 2 – dostawa soczewek wewnątrzgałkowych zwijalnych jednoczęściowych i trzyczęściowych Część nr 3 – dostawa preparatów śródgałkowych Część nr 4 – dostawa pierścieni dotorebkowych w jednorazowym aplikatorze Część nr 5 – dostawa oleju ciężkiego Część nr 6 – dostawa drobnego sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb okulistyki Część nr 7 – dostawa noży do mikrochirurgii zaćmy Część nr 8 – dostawa opasek silikonowych Część nr 9 – dostawa narzędzi chirurgicznych wielorazowego użytku Część nr 10 – dostawa akcesoriów do mikroskopu LEICA M822F40 Część nr 11 – dostawa haczyków tęczówkowych Część nr 12 – dostawa pierścieni rozszerzających źrenicę Część nr 13 – dostawa wiskoelastików w zestawach ( chondroitynian, hialuronian) Część nr 14 – dostawa sprzętu okulistycznego Część nr 15 – dostawa obłożeń operacyjnych jednorazowego użytku Część nr 16 – dostawa perymetru komputerowego Część nr 17 – dostawa zrównoważonego roztworu soli fizjologicznej Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ
Interne Kennung: ZZP-344/57/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – dostawa akcesoriów zużywalnych, kompatybilnych z oferowanym aparatem do fakoemulsyfikacji oraz witrektomii przedniej i tylnej wraz z dzierżawą aparatu
Beschreibung: Dostawa akcesoriów zużywalnych, kompatybilnych z oferowanym aparatem do fakoemulsyfikacji oraz witrektomii przedniej i tylnej wraz z dzierżawą aparatu, zgodnie z zał.nr 2,3,4 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – dostawa soczewek wewnątrzgałkowych zwijalnych jednoczęściowych i trzyczęściowych
Beschreibung: Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych zwijalnych jednoczęściowych i trzyczęściowych, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – dostawa preparatów śródgałkowych
Beschreibung: Dostawa preparatów śródgałkowych, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – dostawa pierścieni dotorebkowych w jednorazowym aplikatorze
Beschreibung: Dostawa pierścieni dotorebkowych w jednorazowym aplikatorze, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – dostawa oleju ciężkiego
Beschreibung: Dostawa oleju ciężkiego, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – dostawa drobnego sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb okulistyki
Beschreibung: Dostawa drobnego sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb okulistyki, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – dostawa noży do mikrochirurgii zaćmy
Beschreibung: Dostawa noży do mikrochirurgii zaćmy, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – dostawa opasek silikonowych
Beschreibung: Dostawa opasek silikonowych, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – dostawa narzędzi chirurgicznych wielorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa narzędzi chirurgicznych wielorazowego użytku, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – dostawa akcesoriów do mikroskopu LEICA M822F40
Beschreibung: Dostawa akcesoriów do mikroskopu LEICA M822F40, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – dostawa haczyków tęczówkowych
Beschreibung: Dostawa haczyków tęczówkowych, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 – dostawa pierścieni rozszerzających źrenicę
Beschreibung: Dostawa pierścieni rozszerzających źrenicę, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 – dostawa wiskoelastików w zestawach ( chondroitynian, hialuronian)
Beschreibung: Dostawa wiskoelastików w zestawach ( chondroitynian, hialuronian), zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 – dostawa sprzętu okulistycznego
Beschreibung: Dostawa sprzętu okulistycznego, zgodnie z zał. nr 2,3,4 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – dostawa obłożeń operacyjnych jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa obłożeń operacyjnych jednorazowego użytku, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 – dostawa perymetru komputerowego
Beschreibung: Dostawa perymetru komputerowego, zgodnie z zał. nr 2,3,4 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 – dostawa zrównoważonego roztworu soli fizjologicznej
Beschreibung: Dostawa zrównoważonego roztworu soli fizjologicznej, zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 17