2. Verfahren
Verfahren
Titel: Testmanager Stadsbeheer Parkeren - cluster BCO
Beschreibung: Waar ben jij van? Jij bent het kwaliteitsgeweten van ons projectteam Stadsbeheer Parkeren. Jouw toegevoegde waarde zit in het coördineren van functionele testen en het op termijn bijdragen aan de automatisering daarvan. Met 3 Mendix-applicaties, 3 Java-applicaties en drie testcollega’s is er meer dan genoeg werk te verzetten. Door jouw bijdrage kunnen bezoekers van Rotterdam probleemloos parkeren en kunnen onze collega’s het parkeerbeleid snel en efficiënt ondersteunen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000