792422-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – „Kompleksowa organizacja wizyt studyjnych w zakresie rewitalizacji” polegającej na organizacji trzech - dwudniowych, krajowych wizyt studyjnych dla gmin na terenie Mazowsza i poza województwem, zwana dalej wizyta nr 1 (A, B, C) oraz jednej mazowieckiej wizyty studyjnej dla innych Regionów na Mazowszu, zwana dalej wizyta nr 2.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Kompleksowa organizacja wizyt studyjnych w zakresie rewitalizacji” polegającej na organizacji trzech - dwudniowych, krajowych wizyt studyjnych dla gmin na terenie Mazowsza i poza województwem, zwana dalej wizyta nr 1 (A, B, C) oraz jednej mazowieckiej wizyty studyjnej dla innych Regionów na Mazowszu, zwana dalej wizyta nr 2.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „Kompleksowej organizacji wizyt studyjnych w zakresie rewitalizacji” polegającą na organizacji trzech - dwudniowych, krajowych wizyt studyjnych dla maksymalnie 40 przedstawicieli gmin (z jednostek organizacyjnych i komitetów rewitalizacji) na terenie Mazowsza i poza Województwem oraz jednej - trzydniowej wizycie studyjnej dla maksymalnie 40 przedstawicieli innych Regionów na Mazowszu.
Interne KennungOR-D-III.272.129.2025.DG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001