See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 93.2025 Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych oraz komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów i zasilaczy UPS do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych oraz komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów i zasilaczy UPS do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia podzielono na 2 części osobno oceniane, tj.: Część 1 Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Część 2 Sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów i zasilaczy UPS do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 3 część 1 oraz część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 571838-2025
Interne Kennung: AZP.260.93.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 93.2025 Część 1 Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Część 1 Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 2.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 3 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.93.2025.PN Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 93.2025 Część 2 Sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów i zasilaczy UPS do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Część 2 Sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów i zasilaczy UPS do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu 2.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 3 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.93.2025.PN Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 31682530 Notstromversorgungsaggregate