792442-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Abfallsammelbehälter – Udbud af container til I/S Norfors
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af container til I/S Norfors
BeschreibungUdbuddet omfatter levering af følgende containertyper i løbet af kontraktperioden på 3 år, med mulighed for forlængelse i op til 2 år. Alle containere skal være fabriksnye, ubrugt, produceret efter gældende EU-standarder og indeholde leverandørens nyeste forbedringer i design, materialer og produktionsteknikker.
Interne Kennung267060859
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensAlm. udbud jf. kravspecifikationer.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
5. Los
LosLOT-0000