792528-2023 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Sobienie-Jeziory
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Sobienie-Jeziory
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (dalej nieruchomości), na terenie Gminy Sobienie-Jeziory oraz odpadów dostarczonych przez mieszkańców do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z wyłączeniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii i akumulatorów, a także wyposażenie nieruchomości w pojemniki do zbiórki niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz worki do selektywnej zbiórki odpadów i wyposażenie w pojemniki i kontenery Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanego dalej PSZOK.
Interne Kennung: ZP.271.15.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia pod nazwą "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Sobienie-Jeziory" jest świadczenie usług w zakresie: 1. Odbioru i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (dalej nieruchomości), na terenie Gminy Sobienie-Jeziory oraz odpadów dostarczonych przez mieszkańców do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z wyłączeniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii i akumulatorów. 2. Wyposażenia nieruchomości w pojemniki do zbiórki niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz worki do selektywnej zbiórki odpadów. 3. Wyposażenia w pojemniki i kontenery Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanego dalej PSZOK. I. SZCZEGÓŁOWE DANE CHARAKTERYZUJĄCE ZAMÓWIENIE 1. Powierzchnia: 97 km2 2. Liczba sołectw: 25 3. Liczba mieszkańców: ok. 6017 osób (w/g danych wykazanych w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi złożonych przez mieszkańców)-stan na 31.07.2023 r. 4. Liczba nieruchomości zamieszkałych ok. 2000 5. Liczba nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe ok. 200. 6. Nieruchomości zamieszkałe mogą zawierać więcej niż jedno gospodarstwo domowe. 7. W trakcie trwania Zamówienia przewiduje się wzrost liczby gospodarstw domowych (miejsc odbioru odpadów komunalnych), liczby mieszkańców oraz ilości odpadów komunalnych do 5%. 8. Rodzaje pojemników do gromadzenia odpadów zmieszanych: 120 l, 240 l, 1100 l. 9. Rodzaje urządzeń do gromadzenia odpadów segregowanych: worki 120 l. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w zał. nr 2 od SWZ, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy - projektowane postanowienia umowy zał. nr 6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 7. Zamawiający przewiduje możliwość wielokrotnego skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości odpadów do odbioru i zagospodarowania, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy o więcej niż o 40%. Skorzystanie z prawa opcji następuje przez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli określającego zwiększenie szacunkowych ilości odpadów do odbioru i zagospodarowania. Oświadczenie zostanie złożone nie później niż 01.12.2025 r. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia, co Wykonawca akceptuje składając ofertę. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji prawa opcji bądź zaniechanie zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji: 1) Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonanych usług zrealizowanych na podstawie umowy stanowiącej Załącznik do SWZ; 2) Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie stanowiącej Załącznik do SWZ, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.