2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf verzorgen van de wekelijkse gemeentelijke pagina’s in de Halderbergse Bode
Beschreibung: Het betreft het verzorgen van de wekelijkse gemeentelijke pagina’s in de Halderbergse Bode, inclusief druk en distributie, voor de periode 1 januari 2026 tot en met 31 december 2031. De opdracht omvat gemiddeld 1,5 pagina per week, aangevuld met circa 5 themapagina’s per jaar. De opdracht omvat gemiddeld 1,5 pagina per week, aangevuld met circa 5 themapagina’s per jaar.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1