2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów przenośnych do Agro Aplikacje sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 400 komputerów przenośnych do Agro Aplikacje sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 400 Stück