2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie Planu Gospodarowania Zasobami Wodnymi dla obszaru Puszczy Knyszyńskiej w ramach projektu ,,Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie planu gospodarowania zasobami wodnymi dla obszaru Puszczy Knyszyńskiej, wykonanym dla Nadleśnictw: Czarna Białostocka, Dojlidy, Knyszyn, Krynki, Supraśl, Waliły, Żednia. „Plan gospodarowania zasobami wodnymi dla obszaru Puszczy Knyszyńskiej'' wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko, obejmuje zlewnie na terenie Nadleśnictw: Czarna Białostocka, Dojlidy, Knyszyn, Krynki, Supraśl, Waliły i Żednia, którego integralną częścią będzie model bilansu wodnego gleb i siedlisk oraz prognoza oddziaływania na środowisko. Szczegółowy opis zakresu rzeczowego przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.270.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351610 Meteorologische Dienste, 71351611 Klimatologische Dienste, 71351612 Hydrometeorologische Dienste, 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen, 71353100 Hydrografische Untersuchungen, 71354400 Hydrografische Dienste
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie planu gospodarowania zasobami wodnymi dla obszaru Puszczy Knyszyńskiej, wykonanym dla Nadleśnictw: Czarna Białostocka, Dojlidy, Knyszyn, Krynki, Supraśl, Waliły, Żednia. „Plan gospodarowania zasobami wodnymi dla obszaru Puszczy Knyszyńskiej wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko”, obejmuje zlewnie na terenie Nadleśnictw: Czarna Białostocka, Dojlidy, Knyszyn, Krynki, Supraśl, Waliły i Żednia, którego integralną częścią będzie model bilansu wodnego gleb i siedlisk oraz prognoza oddziaływania na środowisko. Szczegółowy opis zakresu rzeczowego przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ.