792799-2025 - Ergebnis
Polen – Leistungsüberprüfung – Świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli oraz wizyt monitoringowych projektów realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi przeprowadzenia kontroli oraz wizyt monitoringowych projektów realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli oraz wizyt monitoringowych projektów realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Usługa obejmować będzie przeprowadzenie minimalnie 10 kontroli w siedzibie Beneficjenta oraz 10 wizyt monitoringowych do maksymalnie 40 kontroli w siedzibie Beneficjenta oraz 40 wizyt monitoringowych zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym opisie przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”). Kontrole prowadzone będą w miejscu realizacji projektu/siedzibie podmiotu kontrolowanego (w tym także w każdym miejscu bezpośrednio związanym z realizacją projektu) w lokalizacjach na terenie całej Rzeczpospolitej Polskiej. Natomiast wizyta monitoringowa realizowana będzie w miejscu prowadzenia działań merytorycznych.
Vorherige Bekanntmachung546455-2025
Interne KennungZP/11/2025/AO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79313000 Leistungsüberprüfung
5. Los
LosLOT-0001