2. Verfahren
Verfahren
Titel: TU/e MediaLAB
Beschreibung: Met deze opdracht heeft de Opdrachtgever als doel het TU/e MediaLAB te realiseren door middel van een Openbare Europese Aanbestedingsprocedure. De specifieke vereiste audiovisuele apparatuur, alsook de benodigde kennis en expertise om dit op een "broadcastwaardige" wijze te verwezenlijken, zijn van essentieel belang. De TU/e gaat ervan uit dat de Totaalsom niet meer dan EUR 700.000,-, exclusief BTW bedraagt.
Interne Kennung: PCM2025-10032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Technische Universiteit Eindhoven (TU/e) geeft opdracht tot de realisatie van een professioneel en toekomstbestendig MediaLAB in het Neuron-gebouw. Deze opdracht omvat het ontwerp, de levering, installatie, ingebruikstelling, service en support van hoogwaardige audiovisuele faciliteiten, inclusief de benodigde technische infrastructuur, apparatuur en expertise en de verhuizing van DIY videostudio van gebouw Traverse naar gebouw Neuron.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst die wordt aangegaan met de Opdrachtnemer heeft een initiële looptijd van drie (3) jaren. De initiële looptijd start na Gebruiksklare oplevering en ingebruikname van de AV/ICT -oplossing. Na deze initiële looptijd bestaat voor Opdrachtgever eenzijdig de mogelijkheid de Overeenkomst drie (3) maal te verlengen met een periode van twaalf (12) maanden. Nadat ook deze verlengingsopties door Opdrachtgever zijn afgenomen, kan de Overeenkomst met wederzijds goedvinden van Partijen telkens met een periode van twaalf maanden worden verlengd.